Ticaret Bakanlığı Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğü, İlçemizde Tüketici Hakem Heyeti olarak görev yapan isimleri, Bakan yardımcısı Gonca Işık YILMAZ BATUR’un imzaladığı takdir Belgesi ile ödüllendirdi.

Nevşehir Ticaret İl Müdürü Sayın Tuncer BAŞBOZKURT' un da Katılımıyla Kaymakamlık Makamında Kaymakam Bey Başkanlığında ki kurulda yer alan Av. Adem Murat YAĞCI, İbrahim BAYRAM, Kemal ŞENGÜL, Cavit DOLAP ve Habib BAYRAM’ın Bakanlıkça gönderilen Takdir Belgelerini, Kaymakamımız Sayın Halil İbrahim YEŞİLYURT  takdim etti.

Kaymakamımız Konuşmasında;Tüketici Hakem Heyetinde görev yapan isimleri tebrik ederek, “Öncelikle sizleri tebrik ediyorum ellerinize sağlık. Bu güne kadar, özverili ve düzenli bir çalışma yaptınız. Sizin bu başarılı ve özverili çalışmalarınız için, Bakanlığımız tarafından teşekkür olarak sizlere bu takdir belgesi verilmiştir. Yaptığımız bu hizmette arzumuz vatandaşlarımızın yakınmasını en aza indirmektir. Sizlerde bu özverili çalışmalarınızla vatandaşlarımıza en iyi şekilde hizmeti vererek gerekeni yaptınız. Ben sizlerin yaptığını bu çalışmadan dolayı kutluyorum” dedi.