Kaymakamımız Sayın Murat ÖZTÜRK  Başkanlığında 22.02.2018 Perşembe günü Hakkı Atamulu Çok Programlı Anadolu Lisesinde Genişletilmiş güvenlik toplantısı düzenlendi.

Güvenlik konusunda halkın arasındaki mahalle muhtarlarının yanı sıra tüm sivil toplum kuruluşlarıyla vatandaşların son derece hassas olması gerektiğini ifade eden Kaymakamımız , özellikle mahallelere yeni yerleşmiş ve şüphe çekici davranışlar içerisinde olan şahısların bulunması halinde derhal kolluk güçlerine durumun haberdar edilmesinin önemine işaret etti.

İlçemizde uyuşturucu ile mücadele kapsamında her ebeveynin evlatlarını gözetim altına alması gerektiğini kaydetti. Polis, Jandarma,  gibi kolluk güçlerinin suçla mücadelede yoğun bir çaba içerisinde olduğunu vurgulayan Kaymakamız, gerek suç ve suçluyla mücadele de gerekse de uyuşturucu ile mücadelede halkın da son derece titiz davranarak, en ufak bir şüpheli durumda bile durumu kolluk güçlerine bildirmesinin hayati önem taşıdığını da sözlerine ekledi.

        Toplantıya Belediye Başkanı Ahmet BALCI,İlçe Jandarma Komutanı Hanifi OK,İlçe Emniyet Amiri Vekili Özhan SERİM, Kurum Müdürleri, Sivil toplum kuruluşları ve Muhtarlar Katıldılar.